O nas

Ośrodek Wczasowy ''Groń – Placówka'' położony jest w malowniczej miejscowości Groń u wjazdu do Białki Tatrzańskiej, jadąc od strony Nowego Targu.  Doskonała lokalizacja sprawia, że ośrodek jest świetną bazą wypadową w Tatry, Peniny, Gorce i Beskidy.

Ośrodek posiada wieloletnią tradycję - swą działalność rozpoczął już w 1969 roku w budynku, w którym w czasie II wojny światowej mieściła się niemiecka placówka - strażnica graniczna (stąd pochodzi drugi człon nazwy PLACÓWKA). Później obiekt został powiększony przez dobudowanie 9 drewnianych, dwupiętrowych domków, czynnych cały rok, ogrzewanych centralnie. W ostatnich kilku latach obiekt przechodził gruntowną modernizację, żeby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy apartamenty, pokoje typu LUX, studio, standard 2, 3, 4 i 5 osobowe. W każdym pokoju jest łazienka, TV i Internet Wi-Fi.
Zapewniamy całodzienne wyżywienie !!!

Na terenie ośrodka znajduje się KAWIARNIAgdzie w sezonie letnim lub zimowym można zjeść pyszną pizzę, domowe pierogi oraz wypić gorącą kawę lub zimne piwo. Latem zapraszamy również na lody!

Dla miłośników grillowania udostępniamy wolno stojący, zadaszony grill.

Recepcja czynna codziennie od 8:00 do 20:00. 

Oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Ośrodek posiada duży parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Cały teren Ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.

Niezapomniane wczasy w Białce Tatrzańskiej - spokojny i miły wypoczynek,  profesjonalna obsługa, domowa atmosfera i wyśmienite jedzenie - wszystko to zapewni Państwu Nasz Ośrodek Wczasowy GROŃ- PLACOWKA.