Stadiony Piłkarskie na Podhalu

Stadiony Piłkarskie pełnometrażowe ( 100m x 65m)

  • Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu zlokalizowany jest przy ul. Kolejowej w niedalekiej odległości od zjazdu z drogi krajowej DK47, tzw. "Zakopianki" oraz bezpośrednio przy stacji kolejowej Nowy Targ. Bardzo dobra lokalizacja to jeden z atutów obiektu. Wiecej szczegółów na stronie https://stadion.nowytarg.pl/pl/

 

  • Stadion Piłkarski w Szaflarach  to malowniczo położony obiekt piłkarski z nawierzchnią naturalną. Stadion jest położony tuż przy drodze przebiegającej przez miejscowość oraz przy przepływającym tuż obok Białym Dunajcu. Po drugiej stronie rzeki przebiega DK 47, tzw. Zakopianka. Z boiska roztacza się piękny widok na panoramę Tatr.

 

  • Stadion piłkarski w Gronkowie - boisko o wymiarach 100 x 60m z pełnym zapleczem sportowym, trybunami i cała niezbędna, nowoczesną infrastrukturą. W budynku znajdują się szatnie z pomieszczeniami sanitarnymi dla drużyn gości i gospodarzy, pokój sędziowski z łazienką i sala klubowa.

 

  • Stadion LKS Lubań Maniowy to obiekt piłkarski na który składają się dwa boiska z trawą naturalną oraz kompleks szatniowy. Położenie - z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie i Tatry - gwarantuje trening w atmosferze spokoju i koncentracji.

 

  • Stadion Stadion LZS KS Gorc Ochotnica jest położony w największej dolinie pasma Gorców - Ochotnicy, tuż przy górskim potoku o tej samej nazwie. Stwarza bardzo dobre warunki treningowe dla drużyn piłkarskich przebywających na zgrupowaniach sportowych na Podhalu. Pełnowymiarowe boisko z trawą naturalną, wraz z kompleksem szatniowym, znajduje się w centrum miejscowości.