O nas

Ośrodek Wczasowy ''Groń – Placówka'' położony jest w malowniczej miejscowości Groń u wjazdu do Białki Tatrzańskiej, jadąc od strony Nowego Targu.  Doskonała lokalizacja sprawia, że ośrodek jest świetną bazą wypadową w Tatry, Peniny, Gorce i Beskidy.

 

Ośrodek posiada wieloletnią tradycję - swą działalność rozpoczął już w 1969 roku w budynku, w którym w czasie II wojny światowej mieściła się niemiecka placówka - strażnica graniczna (stąd pochodzi drugi człon nazwy PLACÓWKA). Później obiekt został powiększony przez dobudowanie 9 drewnianych, dwupiętrowych domków, czynnych cały rok, ogrzewanych centralnie. W ostatnich kilku latach obiekt przechodzil gruntowną modernizację, żeby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy apartamenty, pokoje typu LUX, studio, standard 2, 3, 4 i 5 osobowe. W każdym pokoju jest łazienka, TV i Internet Wi-Fi.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie !!!

 

Na terenie osrodka znajduje się KAWIARNIA, gdzie w sezonie letnim lub zimowym można zjeść pyszną pizzę, domowe pierogi oraz wypić gorącą kawę lub zimne piwo. Latem zapraszamy rowniez na lody!

 

Dla miłośników grilowania udostępniamy wolno stojący, zadaszony grill.

 

Recepcja czynna codzinnie od 8:00 do 20:00.

 

Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi na terenie calego obiektu.

 

Ośrodek posiada duży parking dla samochodów osobowych i autokarów.

 

Cały teren Ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.

 

Niezapomniane wczasy w Białce Tatrzańskiej - spokojny i miły wypoczynek,  profesjonalna obsługa, domowa atmofera i wysmienite jedzenie - wszystko to zapewni Państwu Nasz Ośrodek Wczasowy GROŃ- PLACOWKA.

 

 

 

Sprawdź Ośrodek Wczasowy Groń Placówka na stronie http://mojekonferencje.pl

Zanim wyślesz swoją rezerwację zapoznaj się z poniższym:
Klikając przycisk "WYŚLIJ ZAPYTANIE" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji przesłanego zapytania. Zostałem/am poinformowany/na, że tak wyrażoną zgodę mogą wycofać w dowolnym momencie. A jego wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Dane nie sż udostępniane osobom i podmiotom trzecim, nie są gromadzone. Są jedynie przetwarzane celem obsłużenia danego zapytania rezerwacyjnego.
Administratorem danych jest:
Ośrodek Wczasowy Groń Placówka, ul. Kobylarzówka 76, 34-406 Groń
OFERTY SPECJALNE

O.W. GROŃ-PLACÓWKA       Kobylarzówka 76       Groń k/Białki Tatrzańskiej       18 26 563 43       biuro@placowka.pl      /      1999-2020 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms