O nas

Ośrodek Wczasowy ''Groń – Placówka'' położony jest w malowniczej miejscowości Groń u wjazdu do Białki Tatrzańskiej, jadąc od strony Nowego Targu.  Doskonała lokalizacja sprawia, że ośrodek jest świetną bazą wypadową w Tatry, Peniny, Gorce i Beskidy.

 

Ośrodek posiada wieloletnią tradycję - swą działalność rozpoczął już w 1969 roku w budynku, w którym w czasie II wojny światowej mieściła się niemiecka placówka - strażnica graniczna (stąd pochodzi drugi człon nazwy PLACÓWKA). Później obiekt został powiększony przez dobudowanie 9 drewnianych, dwupiętrowych domków, czynnych cały rok, ogrzewanych centralnie. W ostatnich kilku latach obiekt przechodzil modernizacje, zeby sprostac oczekiwaniom najbardziej wymagajacych klientow.

Dysponujemy 250 miejscami w apartamentach, studiach i pokojach 2, 3, 4, 5 - osobowych z łazienkami i TV.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie!!!

 

Na terenie osrodka znajduje się KAWIARNIA, gdzie w sezonie letnim lub zimowym można zjeść pyszną pizzę oraz wypić gorącą kawę lub zimne piwo. Latem zapraszamy rowniez na lody!

 

Dla miłośników grilowania udostępniamy wolno stojący, zadaszony grill.

 

W recepcji można nabyć słodycze, napoje, piwo i inne potrzebne drobiazgi.

 

Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi na terenie calego obiektu.

 

Ośrodek posiada duży, zamykany parking dla samochodów osobowych i autokarów.

 

Cały teren Ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.

 

Niezapomniane wczasy w Białce Tatrzańskiej - spokojny i miły wypoczynek,  profesjonalna obsługa, domowa atmofera i wysmienite jedzenie - wszystko to zapewni Państwu Nasz Ośrodek Wczasowy GROŃ- PLACOWKA.

 

 

 

.

Sprawdź Ośrodek Wczasowy Groń Placówka na stronie http://mojekonferencje.pl

Zanim wyślesz swoją rezerwację zapoznaj się z poniższym:
Klikając przycisk "WYŚLIJ ZAPYTANIE" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji przesłanego zapytania. Zostałem/am poinformowany/na, że tak wyrażoną zgodę mogą wycofać w dowolnym momencie. A jego wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Dane nie sż udostępniane osobom i podmiotom trzecim, nie są gromadzone. Są jedynie przetwarzane celem obsłużenia danego zapytania rezerwacyjnego.
Administratorem danych jest:
Ośrodek Wczasowy Groń Placówka, ul. Kobylarzówka 76, 34-406 Groń
OFERTY SPECJALNE

O.W. GROŃ-PLACÓWKA       Kobylarzówka 76       Groń k/Białki Tatrzańskiej       18 26 563 43       biuro@placowka.pl      /      1999-2020 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms