ATRAKCJE W NASZEJ OKOLICY

Zima Białka Tatrzańska:

 • Zimą wyciągi narciarskie w Białce Tatrzańskiej - zaledwie 3 km od naszego ośrodka !
  Ponad 20 wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności: krzesełkowe, talerzowe i orczykowe sztucznie dośnieżane i oświetlane!

Lato Białka Tatrzańska, Wczasy Podhale, Wakacje w górach:

 • Latem czekają na Was niezapomniane chwile, podczas 2 godzinnego spływu między ścianami skalnymi  wznoszącymi się pionowo nawet do 300metrów od tafli wody - to wszystko podczas spływu pontonami na rzece Dunajec, jest to doskonała forma aktywnego zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego TYLKO U NAS BILETY NA RAFTING- każdy gość dostaje z 10 złotową ZNIŻKE !!!!! (więcej informacji na temat spływów u naszego partnera https://goralponton.com/ lub w recepcji)
 • Amatorom sportów wodnych polecamy wypoczynek na akwenie wód Jeziora Czorsztyńskiego, gdzie dookoła rozciągają się wspaniałe widoki na zamki w Niedzicy oraz Czorsztynie.
  W sezonie na żeglarzy czeka przyjazna keja i całodobowa obsługa bosmańska.
  Miłośnicy żeglarstwa mogą wyczarterować łódź, rodzinom polecamy wycieczkę rowerkier wodnym po jeziorze lub kajakiem. W sezonie czeka na Państwa również statek "HARNAS" - pływająca kawiarnia z pokładu, której można podziwiać okoliczne zabytki zarówno architektury jak i przyrody.  
 • Zarówno latem jak i zimą  zachęcamy Państwa do skorzystania z gorących TERM w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie TatrzańskiejSzaflarach oraz w Chocholowie.
 • Oferujemy Państwu zniżki na baseny termalne !!!

Miłośnikom latania polecamy przeloty nad Nowym Targiem i okolicami samolotem sportowym pobliskiego Aeroklubu Tatrzańskiego.  Przejażdżki bryczką lub jazdę konną w stadninach w Ludźmierzu lub Łopusznej.

Różnorodność atrakcji zapewni aktywne i miłe spędzenie czasu zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom w sile wieku oraz przeżywającym jesień życia.