tenis

Do dyspozycji Gości Naszego Ośrodka oddajemy w pełni profesjonalny, ogrodzony kort tenisowy. 

 

 

Nawierzchnia kortu pokryta jest mączką ceglaną  będącą doskonałym amortyzatorem podczas poślizgu czy upadku.

 

Do renowacji kortu przed sezonem jak również w trakcie  eksploatacji używamy materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje, że kort tenisowy posiada doskonałe parametry sportowe (naturalne odbicie piłki, poślizg, dynamika gry, dobrą elastyczność) oraz użytkowe (odpowiednia przepuszczalność wody, właściwą twardość).

 

Kort czynny jest codziennie w godzinach od 8 do 20 w sezonie letnim oraz wiosną i jesienią.

 

Specjalnie na Państwa życzenie organizujemy naukę gry w tenisa dla dzieci, młodzieży jak również osob dorosłych. Współpracujemy z profesjonalnymi i doświadczonymi instruktorami zapewniając wysoki poziom zajęć.

Zanim wyślesz swoją rezerwację zapoznaj się z poniższym:
Klikając przycisk "WYŚLIJ ZAPYTANIE" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji przesłanego zapytania. Zostałem/am poinformowany/na, że tak wyrażoną zgodę mogą wycofać w dowolnym momencie. A jego wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Dane nie sż udostępniane osobom i podmiotom trzecim, nie są gromadzone. Są jedynie przetwarzane celem obsłużenia danego zapytania rezerwacyjnego.
Administratorem danych jest:
Ośrodek Wczasowy Groń Placówka, ul. Kobylarzówka 76, 34-406 Groń
OFERTY SPECJALNE

O.W. GROŃ-PLACÓWKA       Kobylarzówka 76       Groń k/Białki Tatrzańskiej       18 26 563 43       biuro@placowka.pl      /      1999-2020 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms