Atrakcje w naszej okolicy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zima Białka Tatrzańska:

 • Zimą wyciągi narciarskie w Białce Tatrzańskiej - zaledwie 3 km od naszego ośrodka !
  Ponad 20 wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności: krzesełkowe, talerzowe i orczykowe sztucznie dośnieżane i oświetlane!

 

Lato Białka Tatrzańska, Wczasy Podhale, Wakacje w górach:

 

 • Latem czekają na Was niezapomniane chwile, podczas 2 godzinnego spływu między ścianami skalnymi  wznoszącymi się pionowo nawet do 300metrów od tafli wody - to wszystko podczas spływu pontonami na rzece Dunajec, jest to doskonała forma aktywnego zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego TYLKO U NAS BILETY NA RAFTING- każdy gość dostaje z 10 złotową ZNIŻKE !!!!! (więcej informacji na temat spływów u naszego partnera www.pod3korony.pl lub w recepcji)

 

 • Amatorom sportów wodnych polecamy wypoczynek na akwenie wód Jeziora Czorsztyńskiego, gdzie dookoła rozciągają się wspaniałe widoki na zamki w Niedzicy oraz Czorsztynie.
  W sezonie na żeglarzy czeka przyjazna keja i całodobowa obsługa bosmańska.
  Miłośnicy żeglarstwa mogą wyczarterować łódź, rodzinom polecamy wycieczkę rowerkier wodnym po jeziorze lub kajakiem. W sezonie czeka na Państwa również statek "HARNAS" - pływająca kawiarnia z pokładu, której można podziwiać okoliczne zabytki zarówno architektury jak i przyrody.  

 

 • Zarówno latem jak i zimą  zachęcamy Państwa do skorzystania z gorących TERM w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Szaflarach oraz w Chocholowie.
 • Oferujemy Państwu zniżki na baseny termalne !!!

 

Miłośnikom latania polecamy przeloty nad Nowym Targiem i okolicami samolotem sportowym pobliskiego Aeroklubu Tatrzańskiego.  Przejażdżki bryczką lub jazdę konną w stadninach w Ludźmierzu lub Łopusznej.

 

Różnorodność atrakcji zapewni aktywne i miłe spędzenie czasu zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom w sile wieku oraz przeżywającym jesień życia.

 

Zanim wyślesz swoją rezerwację zapoznaj się z poniższym:
Klikając przycisk "WYŚLIJ ZAPYTANIE" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji przesłanego zapytania. Zostałem/am poinformowany/na, że tak wyrażoną zgodę mogą wycofać w dowolnym momencie. A jego wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Dane nie sż udostępniane osobom i podmiotom trzecim, nie są gromadzone. Są jedynie przetwarzane celem obsłużenia danego zapytania rezerwacyjnego.
Administratorem danych jest:
Ośrodek Wczasowy Groń Placówka, ul. Kobylarzówka 76, 34-406 Groń
OFERTY SPECJALNE

O.W. GROŃ-PLACÓWKA       Kobylarzówka 76       Groń k/Białki Tatrzańskiej       18 26 563 43       biuro@placowka.pl      /      1999-2020 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms