Wczasy Białka Tatrzańska

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami pobytu- każdy znajdzie coś dla siebie!!!

 

Ośrodek Wczasowy Groń- Placówka - Wczasy Białka Tatrzańska
Ośrodek położony jest w miejscowości Groń, w pobliżu przełomu rzeki Białki przy głównej drodze krajowej nr 49 prowadzacej z Nowego Targu do Białki Tatrzańskiej.
 Ośrodek nasz organizuje  pobyty indywidualne, wczasy Białka Tatrzańska, wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje oraz przyjecia oklicznosciowe typu wesela, chrzciny, komunie, stypy i inne.

Noclegi Białka Tatrzańska? Wczasy Białka Tatrzańska? Domki w górach ? Wczasy w górach?

Jesli tak! To tylko Nasz Ośrodek! :)

Ferie Białka Tatrzańska ? Zima Białka Tatrzańska ? Rodzinny pobyt w górach ?

Nasz całoroczny Ośrodek Zaprasza wszystkich sympatyków zimowego i letniego szaleństwa! :)
 
Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie kilkunastu wyciągów narciarskich, na oświetlanych i dośnieżanych stokach w Ośrodkach Sportów Zimowych w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Jurgowie i Bukowinie Tatrzańskiej. Na życzenie Gości zapewniamy odpłatny dowóz na stoki narciarskie.
 A może baseny Termalne Białka Tatrzańska? Termy Bania ? Termy Bukovina? Termy Szaflary?
Zarówno zimą jak i latem proponujemy Państwu skorzystanie z BASENÓW TERMALNYCH, znajdujących się w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Szaflarach.
 

ZOBACZ TERMY BIAŁKA »


Oferujemy zakwaterowanie w drewnianych domkach oraz w pokojach w Budynku Głównym. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami i TV oraz bezprzewodowym internetem Wi-Fi.
 
Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Możemy poszczycić się własnymi wyrobami, nasza kuchnia serwuje swojskie kiełbasy, boczki, szynki, rolady, serki góralskie, bundz, bryndze oraz chleb wiejski.
 
Cały teren ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.
 
Przekonaj się sam jak u nas przyjemnie spędza się czas we dwoje lub z rodzina!
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!!

 

 

 


« powrót


Zanim wyślesz swoją rezerwację zapoznaj się z poniższym:
Klikając przycisk "WYŚLIJ ZAPYTANIE" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji przesłanego zapytania. Zostałem/am poinformowany/na, że tak wyrażoną zgodę mogą wycofać w dowolnym momencie. A jego wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Dane nie sż udostępniane osobom i podmiotom trzecim, nie są gromadzone. Są jedynie przetwarzane celem obsłużenia danego zapytania rezerwacyjnego.
Administratorem danych jest:
Ośrodek Wczasowy Groń Placówka, ul. Kobylarzówka 76, 34-406 Groń
OFERTY SPECJALNE

O.W. GROŃ-PLACÓWKA       Kobylarzówka 76       Groń k/Białki Tatrzańskiej       18 26 563 43       biuro@placowka.pl      /      1999-2021 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms